Αγαπητοί γονείς / κηδεμόνες

στο σχολείο μας τα προηγούμενα χρόνια, λειτούργησε το Πρόγραμμα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας.

Φέτος, το Πρόγραμμα θα υλοποιηθεί, μόνο σε 2 σχολεία του νησιού, σε αυτά δηλαδή, που θα υπάρχει μεγαλύτερη εκδήλωση ενδιαφέροντος από τους μαθητές.

Ως εκ τούτου, για να πραγματοποιηθεί και φέτος  στο σχολείο μας, χρειάζεται να δηλώσετε τη συμμετοχή των παιδιών σας, άμεσα, μέχρι  Δευτέρα 26/9/2022.

Η δήλωση γίνεται με την αντίστοιχη Υπεύθυνη Δήλωση, που δίνεται  από το  σχολείο στους μαθητές.  Η Δήλωση αυτή, έχει δοθεί ήδη, σε μαθητές που εκδήλωσαν ενδιαφέρον. Όσοι επιπλέον γονείς ενδιαφέρονται, πρέπει να επικοινωνήσουν με  το σχολείο, απευθυνόμενοι, στην κ. Στραβοσνίχη Ν., μέχρι Δευτέρα 26/9/2022, ώστε να τηρήσουμε το χρονοδιάγραμμα που μας δόθηκε.

ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ_δήλωσης μαθημάτων 2022_23

Π. Γερασιμόπουλος